Вітаємо в mail.gnu.org.ua

Що є mail.gnu.org.ua?

Система mail.gnu.org.ua координує списки розсилки для порталу розробників gnu.org.ua Пуща і різних проектів з цього порталу. Списки розсилки є тим засобом, через який користувач вільного програмного забезпечення може отримати технічну підтримку, повідомити розробників про помилки у ПЗ, а також надіслати їм свої зауваження і пропозиції.

Підписка та керування списками розсилки

Щоб отримувати пошту зі списку розсилки, треба на нього підписатися. Крім цього, залежно від конфігурації списку, підписка може бути необхідною, щоб надсилати повідомлення його абонентам. Ми ведемо каталог списків розсилки, в якому ви можете знайти докладну інформацію про кожний список разом із посиланням до сторінки, через яку ви можете на нього підписатися.

Якщо ви вже підписалися на які-небудь списки, ці сторінки дадуть вам можливість налаштувати свою підписку. Наприклад, ви можете налаштувати список так, щоб уся пошта збіралася у одне повідомлення і відсилалася вам раз на добу, або коли це повідомлення осягне певний розмір.

Якщо ви адміністратор якого-небудь проекту і хочете створити список розсилки, зайдіть на сторінку адміністрування вашого проекту та виберіть "Mailing Lists" в полосі "Administration", потім керуйтеся інструкціями наведеними на тій сторінці. А якщо жодна з запропонованих назв не підходить для вашого списку, напишіть до сисадмінів та попросіть їх створити список із потрібною назвою.

Адміністратори списків мають доступ до інтерфейсу налаштування списків.

Архіви

Ми також ведемо архіви списків. В них ви можете шукати повідомлення за різноманітними критеріями, на приклад за датою або темою.